Movies
Ratings
29
SecretRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 5.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 2.5
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Planet of the ApesRated ★ 2.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.0