Movies
Ratings
19
Warm BodiesRated ★ 4.5
FluRated ★ 3.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
One DayRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 1.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 2.0
BlindnessRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0