Movies
Ratings
491
Project Hail MaryRated ★ 3.5
The Half of ItRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
BeetlejuiceRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
EternityRated ★ 3.5
Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 3.0- The Price of GoodbyeRated ★ 3.0
- Planet SpoiliaRated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.5
The SingersRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 2.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5