Movies
Ratings
785
The Voice of Hind RajabRated ★ 4.0
Paris, TexasRated ★ 4.0
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 2.5
NorthwestRated ★ 3.0
The Novelist's FilmRated ★ 4.0
Nobody's Daughter HaewonRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 4.0
Oki's MovieRated ★ 4.5
GrassRated ★ 4.0
The Day He ArrivesRated ★ 4.0
Benny's VideoRated ★ 3.5
The Piano TeacherRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Winter LightRated ★ 4.0
Die, My LoveRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
Wild StrawberriesRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 5.0