Titles you rated
Sentimental ValueRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The RosesRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
HereticRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 2.0
MisericordiaRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
DeliciousRated ★ 2.0
Kinda PregnantRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
LonglegsRated ★ 3.0
CurveRated ★ 2.5
Woman of the HourRated ★ 3.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5