Movies
Ratings
944
The WhaleRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.0
Flapping in the Middle of NowhereRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.0
BugoniaRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Heroin(e)Rated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.0- My Missing AuntRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
ElioRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.0
The Invisible ManRated ★ 3.5
LincolnRated ★ 3.5
CapoteRated ★ 4.0
The Woman in the YardRated ★ 2.0