Movies
Ratings
790
Project Hail MaryRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 2.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 1.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5
FlowRated ★ 2.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 0.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
NosferatuRated ★ 3.5