Series
Ratings
13
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Uncontrollably FondRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0