Series
Ratings
33
Akko's LunchesRated ★ 3.5
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 5.0
Inspector KooRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Haken no Hinkaku 2020Rated ★ 4.5
I Will Not Work Overtime, Period!Rated ★ 4.5
Downton Abbey Season 1Rated ★ 5.0
Mr. Hiiragi's HomeroomRated ★ 3.0
Grand Maison TokyoRated ★ 4.0- Skam France Season 6Rated ★ 5.0
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 5.0
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.5
Between Friendship and LoveRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0