Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
The Wild RobotRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
NopeRated ★ 4.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
AlienoidRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.0
HuntRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
The Green KnightRated ★ 4.5