Movies
Ratings
111
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0