Series
Ratings
22
Too Old to Die YoungRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.5
The Little Drummer GirlRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0