Movies
Ratings
395
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
SplitRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
TwentyRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 5.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 3.5
TraffickersRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.5
SunflowerRated ★ 4.0