Movies
Ratings
830- HumintRated ★ 2.0
LifeRated ★ 4.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0
HamnetRated ★ 5.0
BabygirlRated ★ 3.0
Sentimental ValueRated ★ 4.0
UndineRated ★ 4.0
Jennifer's BodyRated ★ 3.0
I Saw the TV GlowRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
Fear Street Part One: 1994Rated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0- 폭룡여고생Rated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The DoubleRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Louder Than BombsRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0