Movies
Ratings
193
MotherRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
UnstoppableRated ★ 3.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
Five Nights at Freddy's 2Rated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Air DollRated ★ 4.5- Nipple War3Rated ★ 2.5
Patriot Byun Hee-jaeRated ★ 4.0
The Brand New TestamentRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 2.0
Asakusa KidRated ★ 4.0
The Goalie's Anxiety at the Penalty KickRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5