Series
Ratings
57
Heated RivalryRated ★ 4.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 1.0
My Strange HeroRated ★ 3.0
At EighteenRated ★ 2.0