Movies
Ratings
766
The MartianRated ★ 4.5
ZodiacRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Yourself and YoursRated ★ 3.5
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5
Anarchist from ColonyRated ★ 3.5