Movies
Ratings
65
The King's WardenRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 5.0
The HangoverRated ★ 3.5
22 Jump StreetRated ★ 3.0
RushmoreRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 3.0
21 Jump StreetRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.5
The Wicker ManRated ★ 4.0- Swapped FuneralsRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
SuperbadRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
Farewell, Saranghae, FarewellRated ★ 2.5- Sound of the Divine BellRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 5.0