Movies
Ratings
855
The King's WardenRated ★ 3.5- SpliceRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 2.5
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
The WitchRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Woman of the HourRated ★ 3.0
HereditaryRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
The Big SwindleRated ★ 3.5
The Hidden FaceRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 3.0
The Equalizer 3Rated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
I Care a LotRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Handsome GuysRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5