Movies
Ratings
651
EternityRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 2.5
The WhaleRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
QueerRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5