Series
Ratings
35
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Queen's GambitRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0