Titles you rated
SunnyRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 2.5
The AvengersRated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 5.0
The Girl Next DoorRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 3.0