Series
Ratings
185
Family PlanRated ★ 3.5
All the Light We Cannot SeeRated ★ 3.5
Fool Me OnceRated ★ 3.0
The Handmaid's TaleRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 3.5
The Handmaid's TaleRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 3.5
Tiny Beautiful ThingsRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
RevenantRated ★ 4.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 3.5
My Unfamiliar FamilyRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 3.0
The WatcherRated ★ 2.5
QueenmakerRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 4.0