Movies
Ratings
743
CyranoRated ★ 3.5
NomadlandRated ★ 4.0
Sentimental ValueRated ★ 3.5
HamnetRated ★ 4.5
Night Train to LisbonRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
TomboyRated ★ 4.0
GirlhoodRated ★ 4.0
It Ends with UsRated ★ 3.5
Ryuichi Sakamoto | OpusRated ★ 4.5
A Man Called OttoRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.5
FerrariRated ★ 4.0
Kim Dae Jung Must Not DieRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 4.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.5
UsRated ★ 4.0