Series
Ratings
200- Honey and CloverRated ★ 3.0
Pushing DaisiesRated ★ 3.0- The IT CrowdRated ★ 3.0
Bayside ShakedownRated ★ 4.0
Big Windup!Rated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
My NameRated ★ 4.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 3.5
Queer EyeRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The WitcherRated ★ 3.0
Street Woman FighterRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 3.5
QueendomRated ★ 3.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
Love NaggersRated ★ 3.0