Movies
Ratings
307
OculusRated ★ 4.0
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
Freddy vs. JasonRated ★ 3.0
CadaverRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.0
The GrudgeRated ★ 3.0
AloneRated ★ 3.5
Wishing StairsRated ★ 2.5
Final Destination 3Rated ★ 2.5
AnacondaRated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
The Forbidden KingdomRated ★ 3.0
Hansel & GretelRated ★ 4.0
Spy KidsRated ★ 3.5