Series
Ratings
42
Downton Abbey Season 1Rated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 4.0
Private PracticeRated ★ 3.5- Lipstick Jungle Season 1Rated ★ 4.5
Lie to MeRated ★ 4.5
The O.C.Rated ★ 4.0
Awkward.Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5- Flesh and BoneRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Gilmore GirlsRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.5