Series
Ratings
32
ChiikawaRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Laid-Back Camp Season 1Rated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.0
히나마츠리Rated ★ 3.0
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.0- Dragon ZakuraRated ★ 3.0
Legal HighRated ★ 3.5
Legal High SPRated ★ 3.0
Legal High 2Rated ★ 2.5