Movies
Ratings
539
Project Hail MaryRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Roman HolidayRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.0
Miss CongenialityRated ★ 2.5
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5