Series
Ratings
48
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
AsuraRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
The Sex Lives of College GirlsRated ★ 3.5
The Sex Lives of College Girls Season 1Rated ★ 4.0
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0- LoveRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Impeachment: American Crime StoryRated ★ 3.5- Seoul Check-inRated ★ 3.5
Political FeverRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 3.0
LoveRated ★ 3.5
Sex EducationRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
LoveRated ★ 4.0
The People vs. O.J. SimpsonRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.0