Series
Ratings
24
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
Made In Korea Season 1Rated ★ 1.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The SympathizerRated ★ 3.0
The WitcherRated ★ 2.5
1883Rated ★ 4.5
DraculaRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
The MandalorianRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 1.0
Tree With Deep RootsRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 0.5
IRISRated ★ 5.0
Moon KnightRated ★ 0.5
NarcosRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5