Series
Ratings
64
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.5
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
Big Mouth Season 2Rated ★ 4.5
Big Mouth Season 1Rated ★ 4.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.5
HawkeyeRated ★ 2.5
Loki Season 1Rated ★ 2.5
Jung Hae In's Travel LogRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.5
True DetectiveRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
American Horror StoryRated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0