Movies
Ratings
89
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 5.0
SaltRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
RedRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
ElysiumRated ★ 5.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 4.0
TangledRated ★ 5.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
The CroodsRated ★ 5.0