Titles you rated
Sentimental ValueRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
HereticRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 4.5
Nocturnal AnimalsRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5