Series
Ratings
39
Wonder ManRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.0
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.0
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 4.0