Movies
Ratings
430
Groundhog DayRated ★ 4.0
What a Man WantsRated ★ 3.0
Park Hwa-youngRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.5
Mood of the DayRated ★ 3.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
RudderlessRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5