Titles you rated
ElvisRated ★ 4.0
Crime 101Rated ★ 3.5
SinnersRated ★ 5.0
The King's WardenRated ★ 3.0
The Good NurseRated ★ 3.0
Indecent ProposalRated ★ 3.0- HumintRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
TRON: AresRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
Predator: BadlandsRated ★ 4.0
The Accountant 2Rated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.5