Movies
Ratings
338
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 2.5
Granny's Got TalentRated ★ 3.0
The DealRated ★ 1.5
C'est Si BonRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad DayRated ★ 3.5
Rio 2Rated ★ 2.5
The Hundred-Foot JourneyRated ★ 4.0
The Angriest Man in BrooklynRated ★ 3.0
Scarlet InnocenceRated ★ 1.0
Grace of MonacoRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.5