Series
Ratings
66
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Tears of the DragonRated ★ 4.5- Three FriendsRated ★ 4.5
Emperor Wang GunRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 3.5- Men of the Bath HouseRated ★ 4.0
HotelierRated ★ 4.0- TruthRated ★ 4.5
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0
Summer ScentRated ★ 2.0
All About EveRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.5- You Are My DestinyRated ★ 1.5
East of EdenRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 1.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5