Titles you rated
Jeen-yuhs: A Kanye TrilogyRated ★ 4.5
Bridgerton Season 4Rated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Bad GuyRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 1.5
CelebrityRated ★ 0.5
Black KnightRated ★ 1.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
QueenmakerRated ★ 3.0
Harry & MeghanRated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5- Patriot Act with Hasan MinhajRated ★ 4.5
Sex/Life Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0