Movies
Ratings
325
AquamanRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.5
Il MareRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
InnocenceRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
MoanaRated ★ 4.0