Movies
Ratings
1307
The ConversationRated ★ 4.0
Father and MasterRated ★ 4.0
Eternity and a DayRated ★ 3.5
DheepanRated ★ 3.5
Terms of EndearmentRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.0
CodaRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0
RomaRated ★ 3.5
How Green Was My ValleyRated ★ 4.5
A Place in the SunRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 3.5
PonyoRated ★ 3.0
Seven Years in TibetRated ★ 3.0
MaudieRated ★ 3.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 3.5