Movies
Ratings
10599
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Inuyasha the Movie 2: The Castle Beyond the Looking GlassRated ★ 3.5
Inuyasha the Movie: Affections Touching Across TimeRated ★ 3.0- HumintRated ★ 2.5
The King's WardenRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The Great FloodRated ★ 1.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 1.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 1.5- NoiseRated ★ 2.0
BossRated ★ 1.5
MantisRated ★ 1.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 2.0
ElioRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.0
- Murder ReportRated ★ 4.0