Movies
Ratings
92- Princess Mimi and King of PenisRated ★ 3.0
The World of UsRated ★ 4.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 2.5- Whale HuntingRated ★ 5.0
- Winter sleepRated ★ 3.0
How To Operate A Polaroid CameraRated ★ 4.0- ExcludedRated ★ 2.0
MaggieRated ★ 4.0
The SingersRated ★ 2.0
ConclaveRated ★ 4.0
The WaveRated ★ 3.0
IrreversibleRated ★ 2.5
JulesRated ★ 3.0
Love Jo. Right Now.Rated ★ 2.5
When September EndsRated ★ 3.0
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5