Series
Ratings
74
Loki Season 2Rated ★ 4.5
MononokeRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Reborn RichRated ★ 2.0
Moon KnightRated ★ 3.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 2.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.5
HildaRated ★ 4.5