Movies
Ratings
245
My NameRated ★ 2.5
SmurfsRated ★ 1.5
Crime 101Rated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5- Whispering WaterRated ★ 2.0
The MarvelsRated ★ 1.5- The Ultimate DuoRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5- 3일Rated ★ 3.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 2.0
Hello GhostRated ★ 2.0
Japan SinksRated ★ 3.0- Survival FamilyRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Project Hail MaryRated ★ 5.0