Series
Ratings
22
Dear XRated ★ 0.5
UnnaturalRated ★ 3.5
Friendly RivalryRated ★ 1.5- Love in the Big CityRated ★ 3.5
A Dance From AfarRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
S LineRated ★ 0.5
Head Over HeelsRated ★ 1.5
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5