Movies
Ratings
147
Detective Conan: Jolly Roger in the Deep AzureRated ★ 2.5
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 1.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 2.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 2.5
Corpse BrideRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Summer Days With CooRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 3.5
The Lego MovieRated ★ 2.5