Movies
Ratings
301
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
The Human Centipede First SequenceRated ★ 0.5- SawRated ★ 3.0
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 1.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.5
The MimicRated ★ 2.0
Death BellRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 2.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 1.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0