Series
Ratings
32
You and Everything ElseRated ★ 3.0
DarkRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 1.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 5Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 3Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Bad GuyRated ★ 4.5